Jak idzie Lubuskim drużynom w rozgrywkach III ligi?

Dotychczasowe wyniki
Aktualnie po 11 kolejkach trzeciej ligi Lechia Zielona Góra oraz Warta Gorzów Wielkopolski zajmują miejsca w środku stawki. Lechia jest na 10-tej pozycji, zgromadziła do tej pory 14 punktów w 10 meczach. W ostatniej kolejce Zielonogórzanie zremisowali na własnym boisku z drużyną Piasta Żmigród 1:1, Żmigrodzianie uratowali remis dopiero w 90 minucie i urwali gospodarzą cenne dwa punkty. Drużyna Lechii notuje świetną serię trzech meczów bez porażki (2 wygrane, 1 remis). Najlepszym strzelcem Zielonogórskiej Lechii jest Szymon Kobusiński, który do tej pory strzelił aż 10 bramek, dzięki czemu w klasyfikacji strzelców trzeciej ligi zajmuje 3 pozycję.
Warta Gorzów w 12 meczach zgromadziła 13 punktów, co daje 12 miejsce w ligowej tabeli. Nasze Lubuskie drużyny rozdziela tylko drużyna Górnika II Zabrze, która jest na 11 miejscu. W ostatniej kolejce Gorzowianie rozgrywali swój mecz w województwie Opolskim, rywalem była drużyna Polonii Nysa, mecz zakończył się wynikiem 1:1 i tak samo jak Zielonogórzanie dwa punkty uciekły w 90-tej minucie spotkania. Najlepszym snajperem Warciarzy do tej pory jest zdobywca 6 bramek Paweł Posmyk.
Co dalej?
Lechia w tym tygodniu zagra dwa spotkania najpierw zmierzy się u siebie z Miedzią II Legnica (14 października- mecz zaległy), natomiast 17 października wyjadą do Wrocławia na pojedynek ze Ślęzą. W ten sam dzień Warta podejmie na własnym boisku ROW Rybnik

About The Author