Joe Thomasson: Co chcę zdobyć w Zielonej Górze? Mistrzostwo!

LUBLIN 29.12.2018 EKSTRAKLASA ENERGA BASKET LIGA KOSZYKOWKA MEZCZYZN TBV Start Lublin - Polski Cukier Torun --- POLISH BASKETBALL LEAGUE GAME TBV Start Lublin - Polski Cukier Torun. N/Z Joe Thomasson, FOT. PIOTR JARUGA / 400mm.pl / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl mail us: info@newspix.pl call us: 0048 022 23 22 222 --- Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland

Joe Thomassona już przedstawiliśmy. Teraz czas na podpytanie Joe dlaczego wybrał Stelmet i jak wspomina sobie zielonogórską halę oraz publiczność. Zapraszamy!

Miłosz Rataj (sportprojekt) : Joe, czemu akurat Stelmet?

Joe Thomasson : Stelmet to topowy zespół w polskiej lidze. Czuję, że to świetna okazja, żeby zrobić duży krok do przodu w mojej karierze. Rozmawiałem z trenerem Tabakiem, obaj jesteśmy podekscytowani sezonem.

Masz jakieś swoje personalne cele na następny sezon?

Pewnie, że mam. Chcę ukończyć sezon w Stelmecie cały i zdrowy, zdobyć MVP ligi oraz przede wszystkim ułatwić grę moim kolegom z drużyny.

A co chciałbyś osiągnąć ze Stelmetem?

Chcę zdobyć mistrzostwo Polski dla tego miasta!

Czy pamiętasz swoje mecze w hali CRS? Jak wspominasz halę oraz kibiców?

Oczywiście, że pamiętam! Hala jest bardzo ładna i duża, według mnie to jedna z lepszych hal w Polsce. Kibice?! Są głośni, liczni i wierzę, że będą mnie wspierać przez cały sezon.

Miałeś dużo ofert? Były jakieś z Polski?

Miałem bardzo dużo ofert, było wiele ciekawych, lecz ta ze Stelmetu była najlepsza i najciekawsza. Tak, miałem oferty z innych klubów w Polsce.

Czy jest coś takiego co chcesz powiedzieć kibicom z Zielonej Góry?

Chciałbym przede wszystkim podziękować za niesamowite powitanie. Jestem zdeterminowany, żeby się im odwdzięczyć w sezonie i czekam na pierwszy mecz w naszej hali!

 

About The Author