Najlepsi w żagańskiej Klasie B

Sezon Klasy B dobiegł końca. Pierwsze miejsce zajęła Moczynianka, która w przyszłym sezonie będzie rywalizować w A Klasie. Na drugim miejscu zameldował się Witków, który przez cały sezon prezentował wysoki poziom.

1.Moczynianka Żagań– to zdecydowanie najlepsza drużyna tych rozgrywek. Łącznie zanotowali 17 zwycięstw i zgromadzili 52 punkty. Co ciekawe Moczynianka przez cały sezon próbowała grać spokojnie i szanować piłkę. Akcje ich były przemyślane i dokładnie konstruowane. Ekipa z Żagania biła wszystkie rekordy. Zawodnicy mogli liczyć na świetny doping kibiców. Na meczach Moczynianka Dodatkowo mieli do dyspozycji świetny stadion. Klub w rozgrywkach prowadził trener Marcin Jankowski, czyli król strzelców okręgówki i zawodnik Czarnych Żagań.

2.Uks Witków– to druga drużyna rozgrywek. W całym sezonie zgromadzili 44 punkty. Czternastokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali i czterokrotnie przegrywali. Witków to drużyna z bardzo mocną ofensywą. Jest to team z największą ilością strzelonych bramek. Natomiast ich minusem jest linia obrony. Łącznie stracili 53 bramki, czyli ponad 3 razy więcej niż Moczynianka.

About The Author