Rewolucja w Stelmecie! Kolejni zawodnicy opuszczają klub.

Ostatnio, raper – KęKę nagrał piosenkę o tytule „Pora mówić nara”, niektórym (już byłym) zawodnikom Stelmetu chyba za bardzo przypadła do gustu…

O tym, że Markel Starks odchodzi ze Stelmetu pisaliśmy już wcześniej, lecz wczoraj wieczorem rosyjskie media poinformowały nas, że Markel podpisał kontrakt z Avtodorem Saratov. Jak wiemy ta drużyna występuje w lidze VTB, więc zobaczymy Markela w CRS w następnym sezonie.

Gabe DeVoe wlatuje pod skrzydła Andreja Urlepa i w następnym sezonie zagra w litewskim Dzukiji Olita. Miał ofertę ze Spójni Stargard, lecz wybrał Litwę.

No i niestety Filip Matczak definitywnie przechodzi do Legii Warszawa. Z ekipą ze stolicy podpisał 2letni kontrakt. Tego zawodnika jest szczególnie szkoda, bo jest zielonogórzaninem oraz wychowankiem Stelmetu.

 

W poniedziałek (19 sierpnia) zawodnicy Stelmetu wraz z trenerem Tabakiem oraz jego asystentem Niedbalskim rozpoczynają przygotowania do sezonu. Klub nadal szuka paru zawodników: rozgrywającego, niskiego skrzydłowego, silnego skrzydłowego i dwóch centrów. W tym zestawie potrzebujemy minimum dwóch Polaków.

 

About The Author