Sport Projekt aktywne w Social Mediach!

Rozwijamy się coraz szybciej! Mamy swoje konta na Facebooku, Youtube, Intagramie, oraz Twitterze. Przeczytajcie cały artykuł , ponieważ na końcu mamy dla was małą NIESPODZIANKĘ!

Wszystkie podane linki są aktywne więc jeśli je w tym artykule wciśniecie przekierują was bezpośrednio na nasze profile! ZAPRASZAM DO LEKTURY

Facebook

Najdłużej jesteśmy obecni na Facebooku , tam linkujemy nasze artykuły , przeprowadzamy Live wyników , przedstawiamy nowe twarze w naszej redakcji itp!

Kto jeszcze nie zostawił Like na naszej stronie gorąco zapraszamy!

LINK: https://www.facebook.com/sportprojekt/?ref=br_tf&epa=SEARCH_BOX

YouTube

YouTube głównie opiera się na wstawianiu materiału filmowego, u nas też praktycznie tylko takie materiały znajdziecie ! Skróty meczów , transmisje na żywo, vlogi z imprez sportowych, kilku sekundowe filmiki w których są pokazane gole z przeróżnych meczów, oraz konkursy!

Zachęcamy do zostawienia Subskrypcji na naszym kanale żeby być na bieżąco z każdym materiałem!

LINK: https://www.youtube.com/channel/UCa1yQj24HXoj15_OG-GLSiw

Instagram

Znajdziecie nasz także na tej platformie! Instagram stał się najszybciej rozwijającym się medium na świecie! A tam gdzie słowo ,,rozwój” tam również my! Na naszym koncie możecie zobaczyć liczne relacje, możecie nam wysyłać różne materiały , które później wstawiamy na relacje , oczywiście na naszym profilu widnieją również profesjonalne zdjęcia oraz filmiki!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu i zostawieniu Followa !

LINK: https://www.instagram.com/sport_projekt/?hl=pl

Twitter

Do czego nam konto na twitterze? Odpowiedź jest prosta.. bo to jest najszybsza platforma z wymienianiem informacji! Na naszym profilu znajdziecie wszystko co w powyższych mediach, lecz na jednym profilu!

Odwiedź nas i zostaw po sobie ślad!

NAZWA: @TprojektSpor

Chcielibyście kupić ubranie , ręcznik itp z logiem waszego ulubionego klubu?… tak to ta NIESPODZIANKA!

Możecie kupić odzież: bluzy t-shirty, polo z haftem logo plus napis, Ręczniki 70×140 z logiem dowolnego klubu, Naklejki magnesy!

ZAPRASZAMY DO KUPNA!!

 

About The Author