Superpuchar Polski! Pierwsze trofeum dla Anwilu czy Stali?

fot: plk.pl

To już ten dzień 25 września! Mecz o Suzuki Superpuchar Polski w Kalisz Arena. Mistrz Polski Anwil Włocławek vs. Arged Bm Slam Stal Ostrów Wielkoposki, czyli zdobywcy tegorocznego Pucharu Polski. Przedstawiam Państwu, największe smaczki tej rywalizacji oraz typy kibiców! ZAPRASZAM!

MISTRZ POLSKI VS ZDOBYWCA PUCHARU POLSKI

 

Zdjęcia | Andrzej Romański

PAP/Piotr Nowak

Spotykają się dwie bardzo utytułowane ekipy ostatnich lat! Anwil dwa lata temu zdobył Superpuchar Polski oraz Mistrzostwo Polski, w tym roku obronił tytuł Mistrza Polski. Stal natomiast 3 lata temu zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski, 2 lata temu zdobyli srebro gdzie w finale spotkali się właśnie z Anwilem, a w poprzednim sezonie dołożyli do swego dorobku Puchar Polski! A kto po tym meczu dołoży do swojej gabloty kolejne trofeum? O tym przekonamy się już dziś !

RYWALIZACJA TRENERSKA

Igor Milicić (fot. Paweł Skraba/Plk.pl)

Trener Jacek Winnicki /Tomasz Kudala /Reporter

Igor Milicic i Jacek Winnicki – dwóch geniuszy trenerskich. Milicic po wpadce z Czarnymi odrodził się i w 2 lata zdobył dwa Mistrzostwa Polski oraz Superpuchar Polski, a teraz stawia sobie za cel żeby osiągnąć coś dużego w Europie ! Jacek Winnicki ? Cudotwórca, który uporał się z dużymi kłopotami finansowymi MKS Dąbrowa Górnicza i wszedł z nimi do play off. W tym roku chce powalczyć z Stalówką o Mistrzostwo Polski !

TYPY :

Miłosz Rataj (Redaktor SportProjekt, Kibic Stelmetu) :

To jaki skład zbudowali Włocławscy działacze przeszło oczekiwania każdego kibica Anwilu, nie wiemy jak to wszystko ułoży trener Milicić, lecz słabsza kadrowo od Anwilu Stal również nie będzie zgrana na maksa. Zadecydują indywidualności w których drużyna z Włocławka jest lepsza.

Anwil +12

Zuza .P (Kibicka Polhparmy) :

Anwil buduje z roku na rok coraz silniejsza drużynę, więc jeżeli Igorowi Miliciciowi uda się to poukładać, uważam że wyjdą zwycięsko z tej rywalizacji.

Anwil +7

Kacper Dziedzic (Kibic Mks Dąbrowa Górnicza) :

Mecz będzie wyrównany do ostatnich minut, w których gwiazdy Anwilu zapewnia spokojną wygraną.

Anwil +10

Mecz 25 Września 20:00 w Kalisz Arena, początek transmisji o 19.30 na kanale Polsat Sport Extra!

 

About The Author