Zapowiedź 8 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej

Kolejny weekend z zielonogórską klasą okręgową zapowiada się bardzo ciekawie, bo dojdzie do dwóch arcyważnych pojedynków, które będą miały duży wpływ na układ tabeli.

Wszystkie sobotnie oraz niedzielne mecze zostały zaplanowane na godzinę 16:00. W najciekawiej zapowiadających się starciach Sprotavia Szprotawa podejmie lidera rozgrywek Zorzę Ochla, natomiast w Żarach Promień zagra z wiceliderem rozgrywek ŁKS-em Łęknica. Z pewnością oba mecze są z gatunku o sześć punktów i mogą mieć duży wpływ na układ tabeli po rundzie jesiennej. Niemniej ciekawie powinno być w Lubsku, gdzie dojdzie do pojedynku Budowlanych z Unią Kunice. Ostatnia kolejka przyniosła spore zaskoczenie Unia została rozgromiona przez Pogoń Przyborów aż 3:1 i będzie chciała się zagrać o pełną pulę. Zadanie jednak będzie bardzo trudne, ponieważ Budowlani również są ostatnio w bardzo dobrej formie i do lidera rozgrywek  tracą tylko 7 punktów (jeden mecz zaległy). Po ostatnim zwycięstwie Chynowianka będzie miała szansę na kolejne zgarnięcie trzech oczek, beniaminek z Zielonej Góry zmierzy się z GKS-em Siedlisko, który na ten moment nie zdobył jeszcze punktów.

W niedzielnych pojedynkach Sparta Grabik zmierzy się u siebie z podrażnioną ostatnimi niepowodzeniami Odrą Bytom Odrzański, a w Jaromirowiach Alfa stoczy bój z Mieszkiem Konotop.

 

 

Terminarz spotkań :

Budowlani Lubsko – Unia Kunice (Żary) 12 września, 16:00
Drzonkowianka Racula – Pogoń Przyborów 12 września, 16:00
Delta Sieniawa Żarska – LZS Górzyn 12 września, 16:00
Alfa Jaromirowice – Mieszko Konotop 13 września, 16:00
Promień Żary – ŁKS Łęknica 12 września, 16:00
Sparta Grabik – Odra Bytom Odrzański 13 września, 16:00
GKS Siedlisko – TKKF Chynowianka Zielona Góra 12 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa – Zorza Ochla 12 września, 16:00
Lech Sulechów – Piast Czerwieńsk 12 września, 16:00

About The Author