Zapowiedź IX kolejki Keeza klasy A gr. II

Jeśli do tej pory na widok tabeli łapaliście się za głowy to IX kolejkę można określić tylko jednym określeniem – WOW !
W tej serii gier dojdzie do minimum czterech mega interesujących spotkań. Zapraszam na zapowiedź IX kolejki

sobota 16.10.2021
godz. 15:00

Zorza Kowalów – Juwenia Boczów
Kolejkę rozpoczniemy w Kowalowie gdzie zajmująca ósme miejsce w ligowej tabeli Zorza podejmie szóstą Juwenię Boczów. Patrząc na ostatnie tygodnie to Zorza nabrała rozpędu i sumiennie punktuje od kilku kolejek. Jeśli chodzi o gości to Juwenia nadal przeplata dobre mecze ze słabymi. Ubiegłotygodniowe granie przyniosło gospodarzom punkt na ciężkim terenie w Międzyrzeczu natomiast Juwenia pokonała na własnym obiekcie Chrobrego Drzeńsko 2-1. W tabeli zespoły dzielą zaledwie dwa punkty dlatego w wypadku zwycięstwa gospodarze przeskoczą w tabeli gości. Spotkanie zapowiada się fascynująco, a kibice, którzy pojawią się w sobotę na tym meczu nie powinni narzekać na nudę.

godz. 16:00

Lubniewiczanka Lubniewice – FC Kursko
Mecz, w którym zmierzą się sąsiedzi w ligowej tabeli. Lubniewiczanka po remisie w Siennie zajmuje trzecie miejsce natomiast Koguty po dopisaniu sobie oczka w meczu z Zorzą są czwarte. Do tej pory Lubniewiczanka rozegrała dwa mecze na swoim boisku i oba wygrała. Kogutom na wyjazdach idzie średnio, a na dziewięć punktów możliwych do zdobycia zgarnęli tylko trzy. Wydaje się, że mecz powinien być wyrównany i ciężko wskazać faworyta. Oba zespoły wyjdą na boisko po zwycięstwo. Czy gospodarzom pomogą mury czy to FCK wywiezie z Lubniewic jako pierwszy zespół w tym sezonie komplet oczek?

Leśnik Lemierzyce – Mościenko Sienno
Trzeci mecz kolejki i trzeci niemalże jego hit. Leśnik wolno wchodził w tym sezonie na obroty, ale jak już weszli to są nie do zatrzymania, a zwłaszcza na swoim boisku na którym dość, że zdobyli komplet punktów to jeszcze stracili w trzech meczach tylko trzy bramki. Do Lemierzyc przyjedzie beniaminek, a zaraz lider rozgrywek zespół Mościenka Sienno. Drużyna gości pechowo straciła prowadzenie w 93 minucie meczu z Lubniewiczanką i do Lemierzyc przyjdzie zgarnąć komplet punktów. Jestem szalenie ciekawy jakim wynikiem zakończy się ten mecz, gdyż spotkają się dwie godne siebie drużyny. Żaden wynik w tym meczu nie będzie dla mnie zaskoczeniem.

niedziela 17.10.2021
godz. 14:00

SKP Słubice – Iskra Głuchowo
Do drugiego zespołu tabeli przyjedzie Iskra Głuchowo. Słubiczanie po znaczącej wygranej w Trzemesznie do spotkania z gośćmi podejdą na spokojnie. Są oni faworytem tego meczu jednak to jest A klasa, w tym roku wyjątkowo szalona, a dodatkowo goście nie mają nic do stracenia. Słubiczanie na własnym terenie zdobyli do tej pory osiem punktów. Iskra z wyjazdów przywiozła punkt. Goście w tym meczu zmierzą się z najlepszą obroną w lidze, bo do tej pory to słubiczanie stracili najmniej bramek w całej lidze. Czy teoretyczna przewaga gospodarzy znajdzie swoją praktykę także na boisku, czy tym razem to goście sprawią niespodziankę? Jedno jest pewne, w tym meczu też może być bardzo ciekawie

Chrobry Drzeńsko – Znicz Trzemeszno
Gospodarze od pewnego czasu grają ładną piłkę, ale futbol to taki sport, w którym nie przyznaje się punktów za styl, a za efektywność, a tej wyraźnie podopiecznym Przemysława Juncewicza brakuje. Szansą na przełamanie się dla zawodników Chrobrego jest mecz ze Zniczem Trzemeszno. Znicz do tej pory w trzech meczach wyjazdowych zanotował trzy porażki zdobywając przy tym tylko jedną bramkę. Pod względem meczów wyjazdowych Znicz jest na równi tylko z… Chrobrym, który również z wyjazdów nie przywiózł jeszcze punktów. Kibice, którzy przyjdą na to spotkanie liczą na pewne zwycięstwo swojego zespołu. Czy zawodnicy z Drzeńska zadowolą swoich kibiców czy to Znicz wyjedzie z punktami z Drzeńska?

godz. 15:00

Zew Dąbroszyn – Pogoń Krzeszyce
Dwa miejsca w tabeli i trzy punkty – tyle dzieli przed dziewiątą kolejką oba zespoły. Gospodarze w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie wygrali, ale zremisowali choćby z Leśnikiem Lemierzyce. Pogoń od kilku kolejek jest w wyraźnym dołku, podopieczni Dawida Hendzela nie mogą odnaleźć formy i notorycznie przegrywają mecze. Dla jednych i drugich mecz ten jest dobrą okazją do przełamania. Zew może po raz pierwszy w tym sezonie wywalczyć komplet oczek na własnym boisku natomiast goście w starciu z ekipą z Dąbroszyna powalczą o pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo.

Znicz Trzemeszno – PAUZA

About The Author