Zapowiedź VIII kolejki Keeza kl. A grupa II GW

Zapraszam na zapowiedź VIII kolejki Piłkarska klasa A grupa słubicka
 
? 09.10.2021
⏱ 15:00
 
▶ KS Pogoń Krzeszyce – Odra Górzyca
 
Cztery pozycje w tabeli dzielą sobotnich rywali, bo goście mają dwa punkty więcej. Będzie to spotkanie zespołów, które w ostatnim czasie nie mają dobrej passy. Pogoń ostatni mecz wygrała w drugiej kolejce obecnego sezonu. Goście ostatnie trzy punkty przypisali sobie po meczu 3 kolejki z Lubniewiczanką.
Oba zespoły mają coś do udowodnienia, oba chcą się odkuć i wrócić na zwycięską ścieżkę. Który z nich okaże się lepszy? A może kolejny raz będziemy świadkami remisu?
?‍♂️ Sędziowie: S. Odwrot, Jaworski, …
 
▶ Ks Juwenia Boczów – Chrobry Drzeńsko
 
Spotkania między tymi drużynami są zawsze bardzo ciekawe. Jest to też spotkanie trenerów, którzy swego czasu grali razem w barwach Juwenii Boczów – Marka Lipskiego oraz Przemysława Juncewicza. Gospodarze wrócą na własne boisko po porażce w Słubicach. Juwenia nie zaprezentowała w starciu z SKP nic ciekawego i w spotkaniu z Chrobrym będą chcieli szybko wrócić na zwycięską ścieżkę. Goście po dwóch porażkach z rzędu jadą do Boczowa, aby zdobyć kolejne punkty do ligowej tabeli. Spotkanie będzie ciekawe i już dziś zapraszam do Boczowa na to spotkanie.
?‍♂️ Sędziowie: Kubiak, Polak, …
 
⏱ 16:00
 
▶ Iskra Głuchowo – Zew Dąbroszyn
 
Mimo, że na boisku w Głuchowie spotkają się dwa ostatnie zespoły tabeli to uważam, że będzie bardzo ciekawie. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach zdobyła 4 oczka, a na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wygrana na swoim boisku z Odrą Górzyca. Zew mimo problemów kadrowych w tym sezonie ostatnie dwie kolejki także może zapisać na duży plus. Dwa remisy z mocnymi zespołami naszej ligi na pewno podbudowały zawodników z Dąbroszyna i w Głuchowie zrobią wszystko, aby wywieźć jakiekolwiek oczka. Gospodarze mają szansę odskoczyć gościom w tabeli w przypadku zwycięstwa, natomiast w wypadku wygranej gości w tabeli ligowej zrobi się jeszcze ciekawiej.
?‍♂️ Sędziowie: Kozdrowski, Bączkowski, M. Wojczal
 
? 10.10.2021
⏱ 14.00
 
▶ Znicz Trzemeszno – SKP Słubice
Na papierze goście to zdecydowany faworyt tego starcia, ale tylko na papierze. Nie znam drugiego takiego przykładu w tej lidze jak SKP na boisku w Trzemesznie. Słubiczanie bardzo dawno nie wygrali na obiekcie Znicza. Gospodarze nie przegrali jeszcze w tym sezonie na swoim terenie (2 wygrane, 1 remis). Goście po kilku spotkaniach bez zwycięstwa pewnie pokonali Juwenie Boczów i do Trzemeszna pojadą po wygraną. Czy podopiecznym Przemysława Kuźniara uda się wygrać i dołączyć do czołówki tabeli?
?‍♂️ Sędziowie: Dawidowicz, Witkowski, Wróbel
 
⏱ 15:00
▶ KS Mościenko Sienno – KS Lubniewiczanka
 
Absolutny hit tej kolejki. Spotkanie lidera z drugą drużyną ligowej tabeli. Mościenko po porażce w Kowalowie poszuka kolejnych punktów, które pozwolą im objąć pozycję lidera ligi. Goście po przerwie spowodowanej nieparzystą ilością drużyn przyjadą do Sienna potwierdzić swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie. Mościenko na swoim obiekcie jest bezlitosne, cztery mecze i cztery zwycięstwa. Jedyna porażka gości przypadła na mecz wyjazdowy. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.
?‍♂️ Sędziowie: Kozdrowski, Gogolewski, Maciejewski
 
⏱ 16:00
 
▶ F.C. Kursko – Klub Sportowy Zorza Kowalów
 
Czwarty domowy mecz i na czwarte zwycięstwo liczą miejscowi zawodnicy oraz kibice. Zawodnicy z Kurska do tej pory nie pozostawiają złudzeń swoim rywalom i na własnym boisku odprawiają z kwitkiem kolejnych rywali. Dodatkowo w wielkim „gazie” jest Maciej Babiak, który w dwóch ostatnich meczach zdobył aż sześć bramek. Zorza po ciężkim meczu pokonała Mościenko Sienno, a teraz czeka ich kolejna ciężka przeprawa z zespołem z góry tabeli. Czy goście będą w stanie zatrzymać rozpędzonego Babiaka czy ta sztuka im się nie uda? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.
?‍♂️ Sędziowie: T. Trumiński, P. Trumiński, W. Trumiński
 
Leśnik Lemierzyce – PAUZA

About The Author